close
تبلیغات در اینترنت
۱۴ توصیه ۲۰۱۸ در مورد آینده فناوری های خانه هوشمند
loading...

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو

  ۱-بحران امنیتی و حفظ حریم خصوصی: ما برای راحتی خود ردپای دیجیتال را به اشتراک گذاشته ایم. به کمک فناوری های خانه هوشمند ، ما در حال اشتراک ردپای فیزیکی خود هستیم.  این موضوع ممکن است تا زمانی که همه چیز تحت کنترل است دردسرساز نباشد اما زمانی که این سیستم ها در معرض خطر قرار می گیرند عوارض و عواقب ناشی از آن بسیار زیاد خواهد بود.  هدف قرار دادن امنیت و حریم خصوصی به یک نگرانی اساسی تبدیل خواهد شد که این صنعت را شکل می دهد. ۲-یکپارچه سازی دستگاه های هوشمند منازل: یکپارچه سازی ممکن…

۱۴ توصیه ۲۰۱۸ در مورد آینده فناوری های خانه هوشمند

بهین مبتکران ایده بازدید : 6 جمعه 09 آذر 1397 نظرات ()

 

۱-بحران امنیتی و حفظ حریم خصوصی:

ما برای راحتی خود ردپای دیجیتال را به اشتراک گذاشته ایم. به کمک فناوری های خانه هوشمند ، ما در حال اشتراک ردپای فیزیکی خود هستیم.  این موضوع ممکن است تا زمانی که همه چیز تحت کنترل است دردسرساز نباشد اما زمانی که این سیستم ها در معرض خطر قرار می گیرند عوارض و عواقب ناشی از آن بسیار زیاد خواهد بود.  هدف قرار دادن امنیت و حریم خصوصی به یک نگرانی اساسی تبدیل خواهد شد که این صنعت را شکل می دهد.

۲-یکپارچه سازی دستگاه های هوشمند منازل:

یکپارچه سازی ممکن است فناوری های خانه هوشمند را بسازد یا نابود کند. استفاده نادرست از هوش مصنوعی و اعمال آن بر روی دستگاه های خانگی ممکن است دردسرساز باشد. اما آیا منازل هوشمند و فناوری های مرتبط با آن می توانند شما را مطمئن سازند که درب منزل به خوبی بسته شده است؟ چراغ ها خاموش است؟ زمانی که چهره شما شناسایی شد آلارم غیر فعال می شود؟ ما شاهد یکپارچه سازی بیشتری در دستگاه های این چنینی در سال ۲۰۱۸ خواهیم بود

  ۳-نقش بیشتر هوش مصنوعی:

ما آماده تعمیرات و بازسازی در اموال سرمایه گذاری هستیم و تصمیم گرفتیم مجموعه ای از محصولات Nest and Ring را نصب کنیم تا سرمایه گذاری مان بهتر شود. نظارت تصویری عالی است، اما هوش مصنوعی برای خودکارسازی تشخیص تهدید به کار رفته است و شاید اگر ماجرا بطور چشمگیری خطرناکتر شود، این موضوع بتواند ما را بهتر از قبل آگاه کند. این امر جنبه انسانی نظارت تصویری از راه دور را متحول می کند.

 ۴-تمرکز بر روی نظارت و دستگاه ها:

صاحبان خانه ایده های روش های جالبتر برای کنترل خانه هایشان را دوست دارند. نظارت بر مبارزه با جرم بیشتر از قبل به یک ضرورت تبدیل شده است زیرا بیشتر افراد در خانه کار می کنند و می خواهند از مالکیت فیزیکی و معنوی خود محافظت کنند. لوازم خانگی همچنین می تواند در مرکز این توجه قرار داشته باشند، زیرا مردم می خواهند از دستگاه های خود بیشتر از قبل کار بکشند.

۵-موارد مصرف جدید از فناوری های موجود در منازل هوشمند:

در سال ۲۰۱۷، اکثر برنامه های کاربردی حول و حوش امنیت و ترموستات ها فعالیت داشتند و دستگاه ها همکاری داخلی با هم نداشتند. در سال ۲۰۱۸، سازندگان دستگاه های خانه هوشمند یک رویکرد پلتفرمی خواهند داشت و دستگاه ها همکاری  داخلی دارند و موارد استفاده جدیدی مانند تشخیص لوازم خانگی، حفاظت از انرژی و جلوگیری از آسیب های عمده در طول بلایای طبیعی ظاهر خواهند شد.

 ۶-به اشتراک گذاری داده های صاحب خانه:

به اشتراک گذاری داده های صاحب خانه با کسب وکارها موضوع بزرگ دیگری است که در فناوری های خانه هوشمند دیده می شود. اینکه یخچال بتواند غذایی را سفارش دهد یا نور و لامپ خود به خود روشن و خاموش گردد و دمای مطلوب برای منزل ایجاد شود جزو ویژگی هایی است که به زودی در دسترس افراد قرار می گیرد. داده هایی که شما با دستگاه های هوشمند به اشتراک می گذارید برای شرکت هایی که چنین محصولاتی را ایجاد می کنند بسیار جذاب است.

۷-کنترل، بهره وری و سفارشی سازی افزایش یافته:

هوش مصنوعی ممکن است منزل را مختل کند. فناوری های موجود بسیار موثرتر از قبل خواهند بود و می توانند کنترل بیشتری بر روی دستگاه ها و امنیت آن ها داشته باشند. در حقیقت به عنوان توسعه دهنده هوش مصنوعی، ما  نیازی به کنترل دستی موارد متعدد نخواهیم داشت. این دستگاه ها به طور خودکار خود را با ما تطبیق می دهند.

۸-خدمات رسانی به مشتری:

با استفاده از دستگاه های هوشمند بیشتری که وارد بازار می شوند، این فرصت برای شرکت های پیش بینی کننده وجود دارد تا از خدمات مشتری به عنوان متمایزکننده استفاده کنند. یک محیط IoT می تواند شمار زیادی از چالش ها را برای مصرف کنندگان از عیب یابی عمومی تا نگرانی های امنیتی را ایجاد نماید. شرکت هایی که نوآورانه و آگاهانه در مورد ارائه خدمات بهتر به مشتریان کار می کنند بیشتر از قبل در میان رقبا متمایز خواهند شد.

۹-نگرانی های امنیتی بیشتر:

ما شاهد گسترش یک راه حل پلتفرم یکپارچه از بازیگران بزرگ در حوزه فنآوری هستیم. آمازون با استفاده از پلتفرم هوشمند خود تحویل غذا در منزل را به یخچال تان هدایت می کند. با اینحال امنیت یکی از نگرانی های بزرگ افراد خواهد بود. خانه مشتری ممکن است توسط امضاکننده قرارداد مورد دزدی قرار گیرد.

ما در آینده شاهد از بین رفتن پسوردها و نشت اطلاعات به دست هکرها خواهیم بود.

۱۰-استانداردهای سازگار بیشتر و بالاتر:

امیدواریم در حوزه استانداردها نیز شاهد پیشرفت خوبی باشیم اما هنوز این حوزه کامل نشده است. مشتریان نباید در مورد سرمایه گذاری بر روی محصولات آمازون یا سایر شرکت ها  فکر کنند. امیدواریم در سال ۲۰۱۸ سازگاری بین این پلتفرم ها افزایش یابد.

۱۱-گجت های هوشمند آشپزخانه:

من فکر می کنم ما بیش از پیش شاهد گجت های هوشمند منازل در بازار خواهیم بود. از جمله این گجت ها می توان به دستگاه های پخت برنجی که به الکسا، ظروف هوشمند و اپلیکیشن های یکپارچه متصل می شود اشاره کرد.  ما قادر خواهیم بود از الکسا بپرسیم چقدر زمان بر روی دستگاه باقی مانده یا چگونه می توانیم آن ها را از طریق گوشی های هوشمند در محل کار کنترل کنیم.

۱۲-فضاهای هوشمند بیرون از منزل:

به طور طبیعی، تکنولوژی خانه هوشمند همچنان در مقیاس عمومی و با قیمت اندک در اختیار افراد خواهد بود. همانطور که مصرف کنندگان به راحتی هایی که با تکنولوژی هوشمند ارائه می شود عادت می کنند، این کار را در خارج از منزل نیز دنبال خواهند کرد. در سالهای آینده، ما احتمالا شاهد پیشرفت تکنولوژی تجاری هوشمندانه، به خصوص در دفاتر خواهیم بود که خود را با محیط کاری وفق می دهند.

۱۳-جایگزینی فاز تست محصولات با موارد بهتر:

با ارائه فناوری ها و ابداعات بیشتر در بازار، اتوماسیون نیز تجربه کار در منازل را بهتر و راحت تر از قبل خواهند کرد. سالهای بعد شاهد افزایش گجت هایی خواهیم بود که در حوزه اینترنت اشیا وارد بازار می شود. با اینحال چنین فناوری جدید است و فاز تست می تواند محصولاتی که ارائه می شوند را با محصولات بهتر جایگزین کنند.

۱۴-افزایش ادغام کنترل صدا:

فناوری های خانه هوشمند در بسیاری از جنبه های مختلف زندگی روزمره ما ادغام می شوند. کنترل صدای فن آوری هایی که در تلفن شما، تلویزیون، صفحه اصلی صوتی و حتی داشبورد ماشین موجود است، تا پایان سال ۲۰۱۸  شیوع پیدا خواهد کرد. صوت پیشرفت و فناوری خواهد بود که به این فناوری ها اجازه می دهد همه جا حضور داشته باشند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
درباره بهیدو شرکت بهین مبتکران ایده با نام اختصاری «بهیدو» یک مجموعه تخصصیِ فعال در زمینه تجارت الکترونیک است . ارائه خدمات حرفه ای در حوزه طراحی وب سایت ، اپلیکیشن های موبایل ، سئو و دیجیتال مارکتینگ در دپارتمان های این شرکت به طور تخصصی انجام می شود.ما به تجارت شما کمک می‌کنیم در فضای مجازی حضوری قدرتمند و تاثیرگذار داشته باشید. به خوبی معرفی شده، دیده شوید و با کاربران فعلی و مشتریان آینده ارتباط برقرار کنید.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 292
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 9
 • آی پی دیروز : 14
 • بازدید امروز : 33
 • باردید دیروز : 18
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 61
 • بازدید ماه : 238
 • بازدید سال : 2,010
 • بازدید کلی : 2,010